ونکوور در کانادا

17

ونکوور در کانادا

ونکوور در کانادا

کلان شهری در بریتیش کلمبیا که با وجود منظره های طبیعی فوق العاده فعالیت های تفریحی جذاب در طبیعت و جاذبه های شهری بی نظیر یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در کانادا می باشد . این شهر یکی از پایتخت های گردشگری غذایی در کانادا می باشد . در این شهر میتوانید غذاهای از سراسر دنیا را به راحتی پیدا کنید . بهترین غذاهای دریایی در رستوران های ونکوور سرو می شود . ونکوور به تنهایی یک مقصد گردشگری کامل و جذاب است . در ان جا میتوانید به مناطق اطراف و دهکده های نزدیک ونکوور سر بزنید تا حال و هوای متفاوت از این شهر را تجربه کنید . به غیر از مناطق طبیعی ونکوور مقصدی ایده ال برای جاذبه های فرهنگی و هنری است .
ونکور در منطقه زمانی UTC/GMT واقع شده است . ونکوور از لحاظ زمانی ۱۱ ساعت و نیم از تهران عقب تر است . زبان رسمی ان انگلیسی و فرانسوی است و واحد پول ان دلار کانادا می باشد .
هزینه های سفر : هزینه اقامت در هاستل ها حداقل شبی ۲۰ دلار کانادا می باشد . هزینه اقامت در اتاق خصوصی دو تخت هاستل حداقل شبی ۵۵ دلار می باشد . معمولا اقامت در هاستل همرا با صبحانه است .
هزینه ی اقامت در در هتل های ارزان به ازای هر شب اقامت ۷۵ الی ۱۲۰ دلار می باشد . قیمت اقامت در هتل ها به فاصله هتل تا مرکز شهر بستگی دارد .
میانگین هزینه غذا : د رستوران های معمولی ۲۰ دلار است . اگر تصمیم دارید خودتان اشپزی کنید هزینه خرید مواد غذایی برای یک هفته حدودا ۶۵ دلار می باشد . در مجموع هزینه های زندگی در ونکوور بالاست . در این شهر می توانید رستوران های قومی ارزان قیمت نیز پیدا کنید . بیشتر غذاهای حاضری و وعده های ویژه ناهار حدودا ۱۳ دلار دارند . غذاهای ارزان مثل پیتزا و شاورما را با ۴ الی ۸ دلار می توانید بخرید .

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت , اخذ ویزا مولتی ۵ ساله کانادا و پیکاپ ویزا جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزای مولتی کانادا

مراحل اخذ ویزا کانادا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.